ЗАПРОШУЄМО
ДО ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КИЄВА

БОЖА СЛАВА

ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА

Служіння капеланів

   Бог і Україна. Служба військових капеланів

Дорогий друже! Потреба кожної людини - бути щасливим чоловіком, батьком, щасливою дружиною і матір'ю. Але часто в житті трапляється так, що наші надії не виправдовуються.
Але не падай у відчай! Маючи деякий досвід в цьому напрямку, ми хочемо допомогти тобі відновити і зберегти твою сім'ю. Тому ми пропонуємо (безкоштовно):
1. Сімейні консультації дружин і чоловіків (окремо і разом).
2. Консультації з питань виховання дітей.
3. Недільна школа для дітей.
4. Надання базових знань з вивчення Біблії для дорослих.
5. Літні табори для дітей і для сімейного відпочинку.

Тел: 067 231 83 36

Пастор, капелан Олег Усатюк.

 

 На війні серця солдат дуже відкриті до Бога і до Слова Божого, тому що вони знаходяться не на "пасовиськах зелених" а "в пустелі". І багато хто з них завдяки служінню капеланов, повертаються додому віруючими людьми. Багато з них на війні зустріли Бога, і зіткнулися з Його реальною силою і любов'ю. Писання каже: "Я признав тебе в пустелі, у землі спраглої. Мали добрі пасовиська й ситі були а коли наситилися і загордилось серце їх, і тому то забули про Мене". (Ос.13: 5,6). Не завжди ситість призводить до Бога. Найголовніше для Бога - це порятунок душі людини, а в яких умовах людина може знайти це порятунок - це тільки Богу відомо, І іноді людині потрібно пройти через пустелю, щоб підняти свою голову від землі, і від земних цінностей, і звернутися до Господа з словами: "Господи, відпусти мене, і помилуй мене!". Дуже часто на війні так і відбувається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВОЕННЫЙ КАПЕЛЛАН ОЛЕГ УСАТЮК: "НА ВОЙНЕ НЕВЕРУЮЩИХ НЕТ. В ОКОПЕ ПОД ОБСТРЕЛОМ "ГРАДОВ" МОЛЯТСЯ ВСЕ"

Хостинг Україна

Hosting Ukraine

Хостинг Hostpro.ua