ЗАПРОШУЄМО
ДО ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КИЄВА

БОЖА СЛАВА

ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА

НЕДІЛЬНІ БОГОСЛУЖІННЯ

 

 

НЕДІЛЬНІ БОГОСЛУЖІННЯ - це час, коли вся церква збирається разом, щоб прославити Ісуса Христа, почути повчання і підбадьорення з Його Слова і насолодитися спілкуванням один з одним. На кожному недільному богослужінні ми співаємо пісні хвали і поклоніння Богу, що виражають нашу любов, повагу і прагнення до Нього.

Також ми чуємо просту і доступну, але в той же час змістовну проповідь Слова Божого, яке спрямовує нас, приносить в наше життя підбадьорення і розраду.

Ще на недільних богослужіннях ми молимося за актуальні потреби людей - за сім'ю, за зцілення, за благополуччя, успіх в роботі і т.д. Просто дивно спостерігати, як Бог відповідає на молитви, чинить знаки та благословляє людей!

Крім цього в кінці кожного богослужіння нас чекає чай або каву з печивом - це час, коли ми просто спілкуємося один з одним, адже кожна людина має потребу в простому людському спілкуванні і добре слово.

На всіх наших богослужіннях ми завжди раді бачити гостей, наші двері відкриті для кожного, хто шукає Бога або просто хоче подивитися «з боку», як проходять наші богослужіння. Зібрання проходять українською та російською мовами. Через мобільний додаток Instagram, в аккаунті
bozha_slava_church, можна дивитись відеотрансляції недільних богослужінь.

НЕДІЛЬНІ БОГОСЛУЖІННЯ ПРОХОДЯТЬ:
Щонеділі, початок о 10.00 за адресою: вул.Курчатова 3-Б, ЖЕД-302, 2-й поверх.

ЛАСКАВО  ПРОСИМО!